drag and drop web builder
Mobirise

Fitoterapi

Bitkilerin insan sağlığına zarar vermediğini aksine tarih boyunca, tedavilerde kullanıldığını söyledi. Bitkilerin, Bakanlık tarafından negatif ve pozitif olmak üzere ikiye ayrıldığını belirten Eraslan, “Gıda takviyesi olarak kullanılan ürünlerin tamamı pozitif listedeki bitkilerden üretilir,            

Mobirise

Kolon Hidro Terapi

Kolon hidroterapi bir cihaz aracılığıyla barsaklara su verilip alınarak yapılan bağırsak temizliğidir. Bu yöntem uzun yıllardır uygulanmasına rağmen günümüzde kronik hastalıkların, kanserin ve sindirim -bağırsak problemlerinin artmasıyla Avrupa ve Amerika’da sık uygulanmaya başlamıştır.

Mobirise

Sülük Tedavi

Hasta ve yara şekilleri ne olursa olsun Tıbbi Sülükler doğal iç güdüleri ve vücutlarında barındırdıkları enzimleri birleştirerek uyguladıkları tedavilerde aklınıza gelebilecek bir çok vakada başarılı sonuçlar elde etmektedirler.Mobirise

Hacamat

Kupa terapisi vücudun dış yüzeyine bir neşter yardımı ile makro çizikler atılarak kılcal damarlar üzerinden kan alınmaktadır. özel aparatlı kupalar yardımı ve vakum gücüyle kirli kanın vücuttan çekilmesidir. Temel olarak problemin olduğu organlara yakın bölgelere uygulanır. 

Dr.Mustafa ERASLAN Kimdir?       

 
Mustafa Eraslan 1963 yılında İstanbul’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini İstanbul’da bitirdi. Üniversiteyi K.T.Ü tıp fakültesinde tamamlayarak mezun olduktan sonra iç hastalıkları ihtisasını yurt dışında yaptı. Türk İslam medeniyetindeki İbni Sina gibi tıp alimlerinin uygulamalarını ve günümüzde uygulanan alternatif tedavi yöntemlerini araştırdı. Modern tıp ile geleneksel ve tamamlayıcı tıbbın birlikte götürülmesi gerektiğine hep inandı.Çalışmalarını “Bitkilerin tedavi edici gücü” üzerinde yoğunlaştırdı. Patentli formülüne Almanya’da “tıkalı damarların açılmasına yardımcı olmaktadır ” izini alındı.


-Beslenme
-Homeopaty
-Herbalizm


 İleri Herbalizm eğitimini 2013 – 2014 yıllarında İngiltere’den aldı
-Kupaterapi
-Ozonterapi
-Hirudoterapi
-Fitoterapi


Eğitim ve sertifikalarını TC. Sağlık Bakanlığından aldı. Bu alanda çeşitli ülkelerde eğitim programlarına katıldı, konferanslar verdi. Halen çalışmalarını Türkiye’de sürdürmektedir.
.